Práce Nabídka zaměstnání

Junior Data Designer

Kiwi.com s.r.o.

Lazaretní 925, Brno

Alžběta Trčková

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 45 000,- Kč

První kontakt e-mailem.

Náplň práce:
- podílet se na návrhu, vývoji a údržbě datových modelů a vytváření standardizace pro transformaci dat ve společnosti
- úzce spolupracovat s Data Platform, Business Analysts a zbytkem týmu Data Inteligence na implementaci řešení pro modelování dat za účelem zefektivnění a podpory informačního managementu ve společnosti

Následující zkušenosti jsou vítány:
- dobrá znalost anglického jazyka
- být schopen diagnostikovat problémy v datové kvalitě a umět technicky navrhnout řešení, být schopen pracovat se systémy ETL / ELT
- schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.