Práce Nabídka zaměstnání

Oblastní vedoucí pro Brno-venkov

Sdružení Práh

Tuřanská 199, Brno

Detail firmy

Tomáš Machálek
pe

  • min. vzdělání

    Vysokoškolské

Nástupní plat 30 000,- až 47 000,- Kč

CO VÁS ČEKÁ
o Řízení dvou vedoucích, které vedou multidisciplinární terénní týmy působící v okrese Brno-venkov
o Koordinace spolupráce v okrese Brno-venkov
o Oborná podpora týmů společně s vedoucími týmů
o Nastavování procesů řízení a procesů zaměřené na přímou práci s klienty a multidsiciplinaritu
o Zavádění metodiky práce s klienty
o Aktivní spolupráce s řadou služeb v rámci komunitní péče a psychiatrických nemocnic v procesu transformace psychiatrické péče
o Kontrola vedení dokumentace a evidence zaměstnanců
o Administrativa - zpracování podkladů, výstupů, hodnocení
o Prezentace práce týmu pro laickou i odbornou veřejnost
o Individuální a skupinová konzultace s klienty
o Účast na intervizích a supervizích
o Účast na poradách organizace
o Úzká spolupráce s dalšími odbornými pracovníky
o Prezentace organizace a služby spolupracujícím organizacím a institucím

CO OD VÁS OČEKÁVÁME MY
o min. vysokoškolské vzdělání v humanitních oborech či oborech zaměřených na řízení
o zkušenost s vedením lidí
o odolnost vůči psychické zátěži a stresu
o schopnost samostatné i týmové práce
o komunikační a organizační schopnosti
o profesionální a proklientské chování
o flexibilitu, odpovědnost
o ochota učit se novému a dále se vzdělávat
o uživatelská znalost práce na počítači (MS Office)
o trestní bezúhonnost

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
o příležitost podílet se na nové koncepci poskytování podpory klientům s duševním onemocněním v jejich přirozeném prostředí
o možnost spoluúčasti na projektech napříč naší organizací
o zázemí jedinečné, stabilní organizace s dlouholetou tradicí
o zajímavou, různorodou a smysluplnou práci na plný úvazek
o mzdu a odměny odpovídající pracovní pozici, standardu a kvalitě odvedené práce
o cca 100h dovolené na zotavenou a 3 dny sick day
o osobní a kvalifikační růst v rámci celoživotního vzdělávání pracovníků
o podporu externího supervizora
o možnost profesního růstu
o v sídle organizace (Tuřanská 12, Brno) možnost zakoupit občerstvení na pracovišti, malá (tréninková) kavárna
o Café Práh Galerie Vaňkovka - Brno (možnost čerpání zvýhodněných služeb)
o nákup výrobků chráněných dílen za zvýhodněné ceny
o účast na společenských akcích pořádaných organizací Práh jižní Morava, z. ú. (výstavy, divadlo, koncerty…)

KDE BUDETE PRACOVAT
o Tuřanská 12, 620 00 Brno, nástup možný ihned

V případě zájmu o pozici nám zašlete strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: personalni@prah-brno.cz
Do předmětu uvádějte celý název pracovní pozice.

Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů + 3 dny sick days, Firemní akce