Pomocná kuchařka/pomocný kuchař Odboru stravovacího provozu, pracovní doba 6,30-15:00 h

Veronika Blahutková
603 198 323, 543 185 501

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 19 770,- Kč

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ: 00159816

Odbor stravovacího provozu
přijme do pracovního poměru zaměstnance na plný úvazek na pozici
pomocná kuchařka / pomocný kuchař
Požadavky:
o organizační a komunikační schopnosti
o vysoké pracovní nasazení, samostatnost
o morální a občanská bezúhonnost

Náplň práce:
o pomocné práce na kuchyni
o úklid příslušného technologického zařízení
oo vkládání použitého nádobí do průmyslové myčky - závodní jídelna
o umývání technologie po uvaření jídel
o výdej jídel v závodní jídelně
o pracovní doba 6:30- 15:00 h, po- pá

Nástup: dle dohody

Písemné nabídky doložené profesním životopisem a Souhlasem se zpracováním osobních údajů předloží zájemci na odbor stravovacího provozu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Pekařská 53, Brno, prostřednictvím doručovatele na adresu: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Odbor stravovacího provozu, Pekařská 53, 656 91 Brno nebo v elektronické podobě na adresu sekr.osp@fnusa.cz

Kontakt pro dotazy: tel. +420 603 198 323, +420 543 185 501,
e-mail: sekr.osp@fnusa.cz

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba