Práce Nabídka zaměstnání

asistent/ka prodeje

Michaela Kroupová

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 20 000,- až 23 500,- Kč

Nově k sobě hledáme asistenta/ku prodeje do papírnictví McPen. Že by tě práce, kde na tebe čeká obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, práce se zbožím a s pokladnou bavila? Piš si, že se ti v naší skvělé partě zalíbí. Jsme špičkovým papírnictvím, které neustále rozšiřuje své prodejny po celé České republice. Čeká tě rozmanitá práce a nastoupit můžeš ihned.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?
o obsluha zákazníků
o odborné poradenství a prodej
o doplňování zboží
o práce s pokladnou
o starost o chod prodejny
A co od tebe požadujeme?
o komunikativnost
o schopnost navázat kontakt se zákazníkem
o praxi na obdobné pozici
o základní znalost práce na pc
o spolehlivost
o zodpovědnost
o chuť pracovat a učit se novým věcem
Co ti na oplátku nabízíme?
stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovanou směnu
příspěvek 500 Kč na životní pojištní či penzijní spoření
o zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na školní pomůcky
o stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
o příjemný kolektiv

Zaujala tě naše nabídka práce? Tak ani minutu neváhej a zašli nám svůj životopis. Možná tě už brzy přivítáme mezi sebou v McPen.
stravenky, příspěvek na životní pojištění/penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na školní pomůcky